ADET
₺173,97 KDV Dahil
₺332,38 KDV Dahil
ADET
₺168,41 KDV Dahil
₺306,25 KDV Dahil
TAKIM
₺2.563,01 KDV Dahil
₺3.769,84 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺243,60 KDV Dahil
₺335,81 KDV Dahil
TAKIM
₺843,32 KDV Dahil
₺1.124,64 KDV Dahil
1 2 >

CHEVROLET KALOS YEDEK PARÇA

 

Araç kullanımlarında performansın aynı kalması ve sorunların en aza indirilerek rahat ve konforlu sürüşler yapılması kullanıcısını memnun etmektedir. Ancak gerek uzun zaman kullanım sonrası yıpranma gerekse kaza sonrası hasar gören parçalar aracın normal sürüşüne engel teşkil etmektedir. Motor veya diğer aksamlarda bulunan hasarlı parçalar onarılmadığı veya değiştirilmediği takdirde daha büyük hasarlara yol açmaktadır. Chevrolet Kalos Yedek Parça arayışında geniş bir ürün çeşitliliği ile karşılaşmak ve kaliteli ürünü bulmak sürücüsünü büyük sıkıntılardan kurtarmaktadır. Aslına uygun değişen yedek parçalar sayesinde sürüş konforu yeniden kazanılmakta ve kullanıcısını memnun etmektedir.

 

Çeşitlilik ve Sağlamlık

 

Chevrolet Kalos Yedek Parça ihtiyaçlarınız firmamız tarafından sunulan çeşitli ve sağlam ürünlerle giderilmektedir. Aşınma veya kaza sonrası hasar gören, aklınızın alamayacağı tüm parçalar firmamız uzmanlığında hizmetinize sunulmaktadır. Değişim sonrası şikayetlerinize son verecek garantili parçalar gönderilmektedir. Motor aksamlarında oluşacak yıpranmalar, direksiyon hidrolik sistem parçaları, süspansiyonlara ilişkin yedekler ve aracınıza özel üretilmiş sadece Chevrolet Kalos marka araçlara takılabilen tüm yedek parçalar stokta bulunmaktadır. Aracınızda oluşacak performans düşüklükleri, çalışma sorunları ve motordan gelen farklı sesler araçta meydana gelen bir hasarın işaretidir. Bu hasarın hangi parçada oluştuğu ise ancak bir uzman tarafından belirlenmelidir. Hasar oluşan ve onarımı mümkün olmayan parçanız hangisi olursa olsun firmamızda bir yedeği mutlaka bulunmaktadır. 

 

Değişim Sonrası Memnuniyet

 

 

Chevrolet Kalos Yedek Parça değişimleri sonrası aracınız eski performansına ve sürüş konforuna yeniden dönecektir. Tüm yedek parçalar model ve markaya yönelik olduğundan araçla tam uyumlu olarak değişmektedir. Hasar alan veya yıpranan parçanın görevini birebir yerine getirerek aracın yeniden yollarda eski haline dönmesini kolaylaştırmaktadır. Değişim sonrası olumlu sonuçlar alınmakta ve müşterilerimiz memnun olarak yollara dönmektedir. Tüm yedek parça ve aksesuarlarımız firmamız garantisi altındadır ve isteğe bağlı olarak kargo ile gönderilmektedir.  

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.